Apartamenty Ubezpieczenia

Już dziś ubezpiecz sie u nas……………

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług Ubezpieczeniowych.

Naszymi Klientami są między innymi  osoby indywidualne, firmy prywatne i przedsiębiorstwa.

Pragniemy zaproponować Państwu fachową, miłą a przede wszystkim rzetelną obsługę.

Dla potrzeb naszych klientów dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania ubezpieczeniowe.Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń: majątkowych, komunikacyjnych, życiowych,  inwestycyjnych,  emerytalnych i oszczędnościowych.

Zadbaj o siebie,swoich bliskich, a także o mieszkanie i samochód. Oferujemy szeroką paletę usług ubezpieczeniowych. Ubezpieczenia w dzisiejszych czasach to nie tylko  proste produkty ochronne, polegające na wypłacie odszkodowania  w przypadku kradzieży, wypadku  drogowego czy choroby.

To  także szeroka oferta produktów assistance.

 

Dokupienie do ubezpieczenia samochodu usługi holowania w razie wypadku, udostępnienia auta zastępczego – to dziś żaden problem. Ubezpieczenie mieszkania może obejmować nie tylko  ryzyko pożaru, kradzieży czy zalania przez sąsiada, ale może także zapewnić w razie potrzeby wizytę hydraulika czy ślusarza. Ubezpieczenia chronią jednak nie tylko nasze mienie. To także polisy turystyczne, dzięki którym nie musimy się martwić o koszty leczenia za granicą. To również ubezpieczenia na życie – chroniące przed nieszczęśliwymi wypadkami i dające możliwość oszczędzania na przyszłą emeryturę.

Zadbaj o dom, mieszkanie, apartament …
Drukuj Wyślij znajomemu

 

 

Komentarze są wyłączone.